Skontaktuj się z nami: 693 289 718

Dla wszystkich ciekawych tych niezwykłych koni w jedynej w Polsce hodowli koni Islandzkich zapraszamy na jazdy zarówno na miejscu jak i w tereny. Oferujemy naukę jazdy na tych niezwykłych koniach , kursy obchodzenia się z nimi oraz kurs ich treningu. W roku 2024 przygotowaliśmy ofertę kursów przeznaczonych zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z naszych kursów, ale podane terminy nie są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy dogodne rozwiązanie.
PLAN KURSÓW – rok 2024

5.05. – 11.05. – Kurs töltu

26.05. – 1.06. – Kurs dla początkujących

30.06. – 6.07. – Kurs „znajdź swojego konia”

21.07. – 27.07. – Kurs töltu

4.08. – 10.08. – Kurs „znajdź swojego konia”

20.09. – 23.09. – Weekendowy kurs töltu

31.10. – 3.11. – Weekendowy kurs dla początkujących


  • Kurs dla początkujących. Tygodniowy lub weekendowy kurs przeznaczony dla osób niemających wiele doświadczenia z końmi.
  • Kurs töltu (dla samodzielnych jeźdźców). Tygodniowy lub weekendowy kurs przeznaczony dla osób średniozaawansowanych, jeżdżących samodzielnie. Podczas tego kursu uczestnicy zapoznają się z końmi islandzkimi i z ich wyjątkowymi chodami, a także wezmą udział w licznych przejażdżkach do lasu, by doświadczyć töltu i nauczyć się jeździć tym chodem.
  • Kurs „znajdź swojego konia”. Kurs przeznaczony dla potencjalnych właścicieli koni i ich rodzin. Podczas kursu uczestnicy poznają nasze konie, które mogą spełnić ich oczekiwania oraz dowiedzą się, czym różnią się od siebie konie islandzkie – od charakteru po poziom wyszkolenia i cenę.
  • Kurs dla zaawansowanych. Kurs dla osób mających doświadczenie z końmi islandzkimi i które chciałyby się dowiedzieć więcej na temat indywidualnych różnic między końmi oraz poznać nasze metody treningowe.